معرفی وبلاگ
سلام به همه دوستانی که به وبلاگم میاین.خوش آمدید میخواستم نظرتون رو در مورد قالب و رنگ وبلاگم بدونم؟چه پیشنهادی برای بهتر شدندش دارید.ممنون در ضمن مطالب وبلاگ قصد توهین به شخص یا گروه خاصی را ندارد و فقط برای مطالعه,استفاده و سرگرمی می باشد.در ضمن در پست هایی که اس ام اس گذاشتم اگه پیام جدید دارین تو قسمت نظرات بزارین تا با نام خودتون گذاشته بشه ایمیل:ISFAHAN683@YAHOO.COM
دسته
دیگر وبلاگهی من
طراح قالب
Tebyan

اول : آن که عجب نکنی ونگویی من معلوم می شود آدم خوبی هستم که دعایم مستجاب شد زیرا عجب وخود پسندی باعث فساد عمل وغلبه شیطان است.

دوم : شکر وحمد خدا نمایی که تفضل کرد برتو به اجابت دعای تو بلکه مستحب است دو رکعت نماز شکر بجا آوری.

سوم : همین دعای تو مستجاب شد ترک دعا نکنی وباز در خانه ی خدا بروی تا بیگانه نشوی ودر وقت حاجت خواستن دوباره آشنا باشی. 

برچسب ها :

اول : اعتراف به گناه کردن

دوم : شکرنعمت ها

سوم : صلوات بر محمد وآل محمد(ص)

چهارم : دعا کردن وحاجت خواستن

پنجم : صلوات بر محمد وآل محمد.

برچسب ها :

دعا یعنی صدازدن ومدد خواستن در حل مشکلات از خالق خود.

 

برچسب ها :

در روایتی آمده است :

هر کسی بعد از نماز واجبی  به خواندن آیة الکرسی مداومت کند از دنیا نخواهد رفت تا زمانی که جای خود را در بهشت ببیند.

در کتاب مفاتیح الجنان از شیخ عباس قمی آمده :

پیامبر اکرم(ص) فرمود:

علی جان هر کس آیة الکرسی را بعد ازهر نمازی بخواند(چه نمازواجب و چه نمازمستحب) نوشته می شود که نمازش مورد قبول قرار گرفت وآن شخص در امان خداست وپروردگار عالم او را محافظت می فرماید. 

آیة الکرسی برای سفر در ایام هفته

از امام صادق(ع) پرسیدند :

آیا در ایامی که سفر ناخوشایند است مثل روز چهارشنبه ودوشنبه و...اگر بخواهیم سفر کنیم اما دچار نحوست آن نگردیم چه باید انجام بدهیم حضرت فرمود:

برای از بین بردن ناخوشایندی ونحوست آن روزها سفرت را با صدقه وتلاوت آیة الکرسی شروع کن که به مقصد خواهی رسید

 

برچسب ها :
بسیاری از امور قلبی وعاشقانه است. سخن از عشق  است وقلب. هرگز نمی توان با محاسبه عقل آن را سنجید . یکی از این امور واقعه ی عاشورا وحماسه ی امام حسین(ع) است .خداوند خالق و منان خریدار خون حسین (ع) است و هر فردی که در رثای حسین(ع)  بنویسد.بگوید وبگرید با خداوند بزرگ  وامام حسین(ع) پیمان مودت ودوستی بسته است . چه بسیارند افرادی که سالها توفیق خواندن زیارت عاشورا راندارند ولذت عاشقانه اشک ریختن برای آن حماسه ی جاویدان  وجانسوز سالار کربلا را حس نمی کنند اما اهل دل می دانند که خواندن زیارت عاشورا ومدا ومت بر آن چه کرامتها و کارگشایی ها ی دنیوی  واجر وثواب اخروی دارد.کسانی که به شرف محضرامام زمان (عج) رسیدند حضرت به آنان فرمود: چرا زیارت عاشورا را نمی خوانید .عاشورا عاشورا عاشورا.

درخبرصفوان از امام صادق (ع) آمده است  که حضرت به صفوان فرمود:مواظب باش این زیارت را بخوان ودعای بعد از زیارت را بخوان .همانا من در نزد خداوند ضامن کسی هستم که زیارت عاشورا ودعای بعد از آنرا می خواند. خواه به عتبات نزدیک باشد یا دور . زیارتش قبول میشود وسعیش مشکور وسلامش به آن حضرت برسد وحاجتش مخفی نباشد وروا داشته شود. 

 
برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 882122
تعداد نوشته ها : 261
تعداد نظرات : 328
Rss